Домени

Цей термін позначає конкретну віртуальну територію, до якої пов’язаний сайт. Кожна така область називається доменом. Функціонування всієї системи забезпечується через DNS, що є системою доменних імен. Вони, у свою чергу, дають можливість розбити Інтернет-сайти за розміщеними на них адресами та Інтернет-ресурсами. В результаті форма звернення стає набагато зрозумілішою для пересічної людини.

У межах одного сайту доменне ім’я – це особиста адреса вашого ресурсу. Він може складатися з символів латинського алфавіту, а також цифр. Дефіс можна використовувати для ставки. Кожна така комбінація повинна відрізнятися від будь-якої іншої, тому перед вибором доменного імені потрібно з’ясувати, безкоштовна вона чи ні.

Процес реєстрації доменних імен

Процес реєстрації домену – це процедура присвоєння Інтернет-адреси конкретній особі чи юридичній особі. У той же час він прив’язаний до конкретної доменної зони, що належить будь-якій державі.

Щоб пройти процедуру реєстрації, Вам потрібно зв’язатися з реєстратором доменних імен, внести гроші на надання послуги, дізнатися про безкоштовне ім’я та залишити відповідну заявку. Після завершення реєстрації домен стає доступним протягом декількох хвилин. Для використання імені потрібно делегувати DNS-сервер.

Перевірка вільного доменного імені

Щоб перевірити наявність доменного імені, просто перейдіть на відповідну вкладку на нашому веб-сайті. Ця функція стає доступною після реєстрації на ресурсі. Якщо домен безкоштовний, ви отримаєте можливість його зареєструвати. Це можна здійснити після авторизації та оплати доменного імені через зручну систему грошових переказів. Після цього права користування доменом переходять до вас.

Наші переваги

Робота з нами дає Вам можливість отримати багато переваг перед співпрацею з іншими компаніями. Найважливіші з них:

Найкоротший час реєстрації доменного імені з можливістю цілодобової активації процесу;

  • Велика кількість запропонованих доменних зон;
  • Автоматичні процедури реєстрації та відновлення домену;
  • Можливість гнучко змінювати налаштування домену;
  • Наявність сповіщень про дії з доменним іменем;
  • Доступні ціни.

Як вибрати хороше доменне ім’я

Гарне звучання доменного імені може значно збільшити трафік на ваш сайт. Спробуйте вибрати ім’я, яке буде символізувати діяльність компанії або її назву. Розглянемо найкоротші та найбільш пам’ятні варіанти. Ви можете використовувати комбінацію символів з латинського алфавіту та кирилиці в доменах для країн СНД. Уникайте двозначності в імені, а також перевіряйте свободу приголосних імен та реєструйте їх для захисту від шахрайських дій.

Як зареєструвати доменне ім’я
Для реєстрації доменного імені достатньо перевірити потрібне ім’я на факт його наявності та залишити відповідну заявку на нашому веб-сайті. Протягом декількох хвилин він буде оброблений, після чого ви отримаєте домен у повному розпорядженні.

info@mustanhost.com
8.00-20.00