Спонсорство

Ми надаємо серверний потенціал на пільгових умовах для некомерційних проектів, а також Інтернет-ресурсів, важливих для суспільного життя.

Хто може претендувати на допомогу?

Благодійні організації

Різні фонди та товариства, що спеціалізуються на наданні допомоги іншим людям та природоохоронній діяльності, ресурси, що спеціалізуються на зборі коштів для надання медичного лікування важкохворим людям, а також інші важливі для суспільства проекти можуть отримати пільги під час розміщення веб-сайту.

Культурні організації

Ми готові надати допомогу організаторам Інтернет-ресурсів, що спеціалізуються на розвитку та підтримці національної культури.

Навчальні проекти

Наш хостинг активно підтримує всі види громад, а також освітні проекти, що діють у сфері інформаційних технологій.

Переваги роботи з нами

Робота з нашим хостингом має багато переваг для вашого сайту. Завдяки mustanhost.com.ua Ви можете перетворити свій бізнес з малого бізнесу у велике підприємство. Основними нашими перевагами є:

Висока швидкість передачі даних. Відповідно до цього параметра, наш хостинг в 3 рази випереджає ресурси конкурентів завдяки інноваційній технології NVDe SSD;
Цілодобова робота з технічної підтримки, в якій працюють професійні фахівці, готові допомогти з будь-якого виниклого питання;
Зручний інтерфейс, інтуїтивно зрозумілий навіть для початківців користувачів;
Простота оплати забезпечується можливістю придбання послуг будь-яким методом, який вам підходить;
Низькі ціни. Вартість наших послуг доступна навіть для починаючого бізнесу, а можливість налаштування параметрів дозволить вам використовувати лише необхідні послуги;
Устаткування Mustanhost.com.ua розташоване на території України і сертифіковане відповідно до міжнародного стандарту TIER-III.
Хочете скористатися пільговими умовами?

Зверніться до нас, і ми розглянемо вашу заявку на подальше спонсорство.

Email: info@mustanhost.com
Phone: +380445920924

info@mustanhost.com
8.00-20.00