Партнерам

Якщо ви створюєте сайти, спеціалізуєтесь на їх просуванні або просто маєте аудиторію, про яку можна поговорити про надання спільного хостингу, то у Вас є чудова можливість отримати додатковий прибуток. Приєднуйтесь до нашої реферальної програми для хостингу та отримайте до 30% будь-якої послуги, сплаченої вашим рефералом будь-яким зручним способом.

Всебічна вигода

Вибирайте корисні функції для себе та для своєї аудиторії. Ми пропонуємо не тільки доступний спільний хостинг, але й безпечну гнучку хмару для активного розвитку проектів.

Переваги реферальної програми

  • Отримайте стабільний відсоток послуг, придбаних рефералами, не зменшуючи їх при поновленні.
  • Розмір переказу становить до 30% від вартості послуги, оплаченої рефералом, а також від будь-якого здійсненого ним платежу або розширення.
  • Для користувачів хмарної послуги розмір переказу становить 10%, що надзвичайно вигідно для наших партнерів.

Середній розмір перекладу

Обсяг наданих послуг змінюється для користувачів спільного хостингу та хмари. Середній чек для першого – 80 грн, тоді як останні витрачають 160 грн. Як результат, Ви можете розраховувати на прибуток за перший рік від одного рефералу, який варіюється від 900 до 2300 грн, що врешті-решт є надзвичайно вигідною пропозицією.

Інші причини стати нашим партнером

  • Ми готові рекламувати Ваш ресурс через спеціальні вікна, де рекомендуємо розробників, а також професіоналів у сфері просування веб-сайтів. Більше того, все виконується безкоштовно.
  • Ми готові надати Вам безкоштовний спільний хостинг, однак це неможливо через бюрократичні проблеми. З цієї причини ми надаємо максимально можливу знижку в розмірі 30% для наших партнерів.
  • Ми розглядаємо не лише зареєстрованих клієнтів, які натиснули на ваші посилання. Даних, отриманих від вашого клієнта, достатньо, решту перебирає персонал служби mustanhost.com.ua

Варто врахувати, що в реферальній програмі можуть брати участь лише юридичні особи та фізичні особи-підприємці.

Як стати партнером

  1. Зареєструйтесь на сайті
  2. Після реєстрації ви отримаєте ваше реферальне посилання
  3. Ви можете розмістити його на вашому сайті або надавати його Вашим клієнтам
  4. Після того, як хто-небудь зареєструється по вашому посиланню і оплатить послуги хостингу, вам буде нараховано відсоток від замовлення

Почати

info@mustanhost.com
8.00-20.00