Реклама

Ви можете отримати віртуальний хостинг та комплексну технічну підтримку вашого Інтернет-ресурсу на вигідних умовах у разі публікації інформаційних та рекламних пропозицій від mustanhost.com.ua

Ця пропозиція Вас стосується, якщо велика кількість відвідувачів регулярно відвідує ваш сайт, і його головна увага приділяється області інформаційних технологій, нерухомості, автомобільної тематики, або якщо ви володієте електронним діалогом, засобами масової інформації або розгалуженою торговою платформою.

Параметри співпраці

Інформаційне партнерство

У цьому варіанті немає нічого складного: наші співробітники пишуть захоплюючі статті новин, які згодом розміщуються Вами або надсилаються користувачам у рамках розсилки клієнтів. Найчастіше новини впливають на події, що відбувалися в Україні, розповідають про нові послуги, а також повідомляють читачів про нові акції та спеціальні пропозиції.

Організація заходів

Ми раді спілкуватися з організаторами заходів різних форматів. Хостинг Mustanhost.com.ua розмістить Ваш веб-сайт проекту на своїх об’єктах або організує інтернет-трансляцію. Якщо подія зачіпає сферу інформаційних технологій, то наші співробітники можуть брати безпосередню участь у ній, виступаючи спікерами та вручаючи невеликі призи її учасникам.

Рекламні матеріали

В якості реклами можна використовувати логотип хостингу mustanhost.com.ua або українську доменну зону, а також вставити текстовий рядок з назвою нашого ресурсу.

Переваги роботи з нами

Взаємодія з нашим хостингом передбачає наступні переваги:

Висока швидкість завантаження;
Цілодобова робота технічної підтримки;
Дружній інтерфейс;
Простота придбання;
Доступні ціни;
Обладнання знаходиться в Україні.
У вас є якісь цікаві пропозиції?

Повідомте нас про них, використовуючи контактні дані нижче!

Email: info@mustanhost.com
Phone: +380445920924

info@mustanhost.com
8.00-20.00