Про нас

Компанія МустанХост – один з новітніх хостинг-провайдерів України. Ми відкрилися в кінці 2019 року, і за такий короткий термін вже встигли досягти певних результатів. Наша команда налічує понад 30 осіб, кожен з яких по-справжньому захоплений нашою спільною справою, і налаштований на результат.

Наша мета

Головною метою нашої компанії є якісне надання хостингу в Україні по збалансованих цінах і відмінними умовами та сервісом. Наші новітні сервера з технологією NVMe SSD вирішують проблему повільного завантаження і нестабільності. Вам більше не доведеться звертатися з такими проблемами, так як ми забезпечимо Вам і Вашим проектам швидке завантаження і стабільну роботу 24/7.

Ставлення до клієнтів

Ми піклуємося про Вас, і постійно моніторимо стан наших серверів. Щодня ми робимо backup всіх серверів, щоб допомогти Вам при будь-яких ситуаціях, і повернути Ваш сайт в робочий стан. Наша технічна підтримка працює цілодобово. Також ми допомагаємо забезпечити переїзд на наш хостинг, і компенсуємо Вам оплачений період у інших провайдерів.

info@mustanhost.com
8.00-20.00